Aquapalace Juniorliga - Pražská JUNIORLIGA minibeach

Rider-open

Pražská juniorliga

Jedinečný turnaj mladých beach volejbalových nadějí, který se hraje ve 3 věkových kategoriích (přehazovaná, minimeach, junioři). Turnaj se konná cca jednou měsíčně a hraje se o zajímavé ceny.

Startovné na turnajích JUNIORLIGY:

  • 100,- Kč za dvojici v přehazované
  • 200,- Kč minibeach
  • 300,- Kč junioři (muži) a juniorky (ženy)

Pozn.: Start turnaje v jednotlivých kategoriích bude uveden v zaslaném mailu společně s rozpisem minimálně den před turnajem.

 

V sobotu 15.1.2011 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál další díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 20 dvojic.

Turnaje v minibeachy se zúčastnilo 11 dvojic.Turnajem prošla v celku suverénně dvojice L..Houra/Š.Havlín, která i ve finále porazila dvojici  A.Báčová/K.Vejvodová.O třetí místo se utkála dvojice L.Pokorná/M.Kroupová proti dvojici J.Hampl/J.Hrdlička. Úspěch a třetí místo nakonec uhájily holky Lucka s Míšou..

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Lukáš Houra Štěpán Havlín 11
2. Klára Vejvodová Saša Báčová 10
3. Lucie Pokorná Michaela Kroupová 9
4. Jakub Hampl Jakub Hrdlička 8
5. - 8. Markéta Lesinová Adéla Volejníková 6
5. - 8. Anna Šťastná Pepa Kvíčala 6
5. - 8. Tereza Novotná Martina Maixnerová 6
5. - 8. Lucie Kroupová Tereza Dáňová 6
9. - 10. Kateřina Hamplová Tomáš Kůrka 3
9. - 10. Martin Březina Denis Kelnár 3
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT