Aquapalace Juniorliga - Pražská JUNIORLIGA juniorky

Rider-open

Pražská juniorliga

Jedinečný turnaj mladých beach volejbalových nadějí, který se hraje ve 3 věkových kategoriích (přehazovaná, minimeach, junioři). Turnaj se konná cca jednou měsíčně a hraje se o zajímavé ceny.

Startovné na turnajích JUNIORLIGY:

  • 100,- Kč za dvojici v přehazované
  • 200,- Kč minibeach
  • 300,- Kč junioři (muži) a juniorky (ženy)

Pozn.: Start turnaje v jednotlivých kategoriích bude uveden v zaslaném mailu společně s rozpisem minimálně den před turnajem.

 

V sobotu 15.1.2011 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál další díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 20 dvojic.

V juniorské soutěži bylo 9 dvojic, hrálo se ve 2 skupinách, každý s každým a do semifinále postupovaly první dvě dvojice z každé skupiny. Do finále se probojovala sourozenecká dvojice N.Havlínová/J.Havlínová a N.Honzovičová/K.Romová z Beachklubu Pankrác. Vítězství a první místo nakonec vybojovaly sestry Nora s Julii. O třetí místo bojovaly juniorky D.Horáková/M.Rákosová proti dvojici L.Horáková/T.Máchová.. Bronzovou příčku nakonec obhájily holky Daniela s Míšou.
 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Nikola Naxerová Nora Havlínová 9
2. Kristýna Romová Natálie Honzovičová 8
3. Daniela Horáková Michaela Rákosová 7
4. Lenka Horáková Tereza Máchová 6
5. Veronika Kličková Kateřina Poláková 5
6. Tereza Branyšová Nikola Kořínková 4
7. Eva Blažíčková Anna Zunová 3
8. Veronika Vlachová kateřina pokorná 2
9. Tereza Novotná Martina Maixnerová 1
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT