Aquapalace Juniorliga - Pražská JUNIORLIGA minibeach

Rider-open

V sobotu 26.3.2011 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál další díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 17 dvojic.

Turnaje v minibeachy se zúčastnilo 6 dvojic a hralo se ve skupině každý s každým.Turnajem bez jediné porážky prošla v celku suverénně mixová dvojice A.Kent/M.Holeček, druhé místo obsadila dvojice holek B.Vesfálová/A.Kerbachová a na třetím místě skončila dvojice kluků L.Houra/M.Reindl.

V juniorské soutěži bylo 11 dvojic, hrálo se ve 4 skupinách, a každá dvojice pak postupovala do vyřazovacího pavouka. Do finále se probojovala dvojice N.Honzovičová/K.Romová z Beachklubu Pankrác a E.Chmelařová/T.Nekolová. Vítězství a první místo nakonec vybojovaly Eliška s Terkou. O třetí místo bojovaly holky V.Vohlmuthová/K.Janoušková proti dvojici kluků T.Klecner/M.Hatman. Bronzovou příčku nakonec obhájily holky Veronika s Karolínou.
 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Holeček Marek Kent Alexandra 6
2. Barbora Vestfálová Anna Kerbachová 5
3. Lukáš Houra Matyáš Reindl 4
4. Michaela Kroupová Lucie Pokorná 3
5. Lucie Kroupová Tereza Dáňová 2
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT