Aquapalace Juniorliga - Pražská JUNIORLIGA juniorky

Rider-open

V sobotu 26.3.2011 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál další díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 17 dvojic.

Turnaje v minibeachy se zúčastnilo 6 dvojic a hralo se ve skupině každý s každým.Turnajem bez jediné porážky prošla v celku suverénně mixová dvojice A.Kent/M.Holeček, druhé místo obsadila dvojice holek B.Vesfálová/A.Kerbachová a na třetím místě skončila dvojice kluků L.Houra/M.Reindl.

V juniorské soutěži bylo 11 dvojic, hrálo se ve 4 skupinách, a každá dvojice pak postupovala do vyřazovacího pavouka. Do finále se probojovala dvojice N.Honzovičová/K.Romová z Beachklubu Pankrác a E.Chmelařová/T.Nekolová. Vítězství a první místo nakonec vybojovaly Eliška s Terkou. O třetí místo bojovaly holky V.Vohlmuthová/K.Janoušková proti dvojici kluků T.Klecner/M.Hatman. Bronzovou příčku nakonec obhájily holky Veronika s Karolínou.
 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Eliška Chmelařová Tereza Nekolová 11
2. Kristýna Romová Natálie Honzovičová 10
3. Veronika Vohlmuthová Karolína Janoušková 9
4. Tadeáš Klecker Matouš Hartman 8
5. - 8. Dominik Kubát Radek Simandl 5
5. - 8. Kořínková Nikola Kent Alexandra 5
5. - 8. kateřina pokorná Veronika Vlachová 5
5. - 8. Eva Blažíčková Anna Zunová 5
9. - 11. Vestfálová Barbora Kerbachová Anna 3
9. - 11. Tereza Branyšová Dominika Ocmanová 3
9. - 11. Míša Janová Denisa Štáfková 3
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT