Aquapalace Juniorliga - Pražská JUNIORLIGA juniorky

Rider-open

V sobotu 26.3.2011 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál další díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 17 dvojic.

Turnaje v minibeachy se zúčastnilo 6 dvojic a hralo se ve skupině každý s každým.Turnajem bez jediné porážky prošla v celku suverénně mixová dvojice A.Kent/M.Holeček, druhé místo obsadila dvojice holek B.Vesfálová/A.Kerbachová a na třetím místě skončila dvojice kluků L.Houra/M.Reindl.

V juniorské soutěži bylo 11 dvojic, hrálo se ve 4 skupinách, a každá dvojice pak postupovala do vyřazovacího pavouka. Do finále se probojovala dvojice N.Honzovičová/K.Romová z Beachklubu Pankrác a E.Chmelařová/T.Nekolová. Vítězství a první místo nakonec vybojovaly Eliška s Terkou. O třetí místo bojovaly holky V.Vohlmuthová/K.Janoušková proti dvojici kluků T.Klecner/M.Hatman. Bronzovou příčku nakonec obhájily holky Veronika s Karolínou.