Aquapalace Juniorliga - AQUAPALACE Juniorliga - FINÁLE junioři

Rider-open

AQUAPALACE juniorliga

V sobotu 18.6.2011 pořádáme finálový turnaj školního roku 2010/2011. Na tento turnaj zveme všechny mladé volejbalové naděje, kroužkaře i rodiče. Vyhlásíme zde vítěze podle dosažených bodů v proběhlých turnajích ve školním roce 2010/2011. Celkoví vítětové získají věcné ceny od partnera juniorligy, skleněné trofeje a diplomy.  

 

 

Startovné na turnajích AQUAPALACE JUNIORLIGY:

  • 100,- Kč za dvojici v přehazované
  • 200,- Kč minibeach
  • 300,- Kč junioři (muži) a juniorky (ženy)

Pozn.: Start turnaje v jednotlivých kategoriích bude uveden v zaslaném mailu společně s rozpisem minimálně den před turnajem.

 

Jedinečný turnaj mladých beach volejbalových nadějí, který se hraje ve 4 kategoriích (přehazovaná, minimeach, junioři, juniorky). Turnaj se koná cca jednou měsíčně a hraje se o zajímavé ceny. Hlavním partnerem juniorligy se od 1.4.2011 stal největší aquapark ve střední Evropě - AQUAPALACE PRAHA.

 

V sobotu 18.6.2011 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál poslední díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 22 dvojic.

Turnaje v minibeachy se zúčastnilo 6 dvojic a hralo se ve skupině každý s každým.Turnajem bez jediné porážky prošla v celku suverénně mixová dvojice A.Kent/M.Holeček, druhé místo obsadila dvojice Lukáš Houra/Štěpán Havlín a na třetím místě skončila dvojice Michal Staněk/Denis Kelnar. Celkovým vítězem JUNIORLIGY 2011 v minibeachy se umístil Lukáš Houra (69 bodů), druhé místo obsadil Štěpán Havlín (53 bodů) a třetí místo vybojoval Marek Holeček (40 bodů).Všem hráčům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším ročníku JUNIORLIGY 2012.

V juniorské soutěži bylo 16 dvojic, hrálo se ve 4 skupinách, a každá dvojice pak postupovala do vyřazovacího pavouka. Do finále se probojovala dvojice K.Romová/V.Vohlmuthová a L.Horáková/L.Ježková. Vítězství a první místo nakonec vybojovaly Týna s Veronikou. O třetí místo bojovaly holky K.Pokorná/D.Horáková proti dvojici kluků T.Klecner/D.Kubát. Bronzovou příčku nakonec obhájili  junioři Tadeáš s Dominikem. Celkovou vítězkou v juniorské kategorii devčat se  stala K.Romová (70 bodů), druhé místo obsadila N.Honzovičová (63 bodů) a na třetím místě skončila L.Horáková. Celkovým vítězem v kategorii juniorů se stal T.Klecker, druhé místo obsadili junioři J.Sládek, K.Volf a třetí místo vybojoval M.Hartman. Všem juniorkám a juniorům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším ročníku JUNIORLIGY 2012.
 

        PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ PRÁZDNINY A V ZÁŘÍ SE NA VÁS BUDEME OPĚT TĚŠIT NA PANKRÁCI.

                                                      Vedení a trenéři Beachklubu Pankrác

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Tadeáš Klecker Matouš Hartman 14
2. Jirka Sládek Kryštof Volf 10
3. Tomáš Malimánek Marek Holeček 6
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT