Mary Kay léto- muži - Mary kay s trenérem muži

Rider-open

  

"Lepší a krásnější" - turnaje pro začátečníky s Mary Kay

Mary Kay turnaje pro začátečníky s Koučem - nově s celosezonn í online soutěží!!

Jsi začátečník, nebo mírně mírně pokročilý? Cítíš, že teprve začínáš s beachvolejbalovou kariérou, ale zároveň už máš pocit, že by sis mohl zahrát turnaj? Pak je pro tebe Mary Kay turnaj pro začátečníky správnou volbou.

Díky Mary Kay upgradujeme. Začátečníci – zlepšujte se v beachi a k tomu buďte ještě krásnější s přípravky Mary Kay. 

Jsme rádi, že pokračuje s námi ve spolupráci po úspěšné letní sezoně. 

 

V čem bude léto jiné?? A co to je Tour?


Po celé léto budeš na turnaji sbírat body, kteér s ena posledném turnaji sečtou a vyhlásíme 4 páry s největším počtem bodů. Nemusíš se zúčastnit všech turnajů, ale stačí mít vždy hodně bodů. Druhou variantou je chodit poctivě na turnaje a sbírat bodíky.

V posledním letním kole 4 páry s nejvyšším součtem bodů získají speciální ceny od sponozrů našeho areálu Beachklub ( Mary Kay, Decathlon, Saunia či cenu od dalších sponzorů)

 

Proč turnaje pro začátečníky rovnou s trenérem?

  1. Během hry se objeví chyby, které se u tréninku neprojeví.
  2. Trenér jen ten pravý, který tyto chyby vidí a ihned ti je řekne. Ty tak máš neprodlenou zpětnou vazbu od trenéra, na co by ses měl soustředit a čeho se vyvarovat.
  3. Beachklub Pankrác chce, abyste se zlepšovali a chceme se o vás starat od samotných vašich začátků.
  4. Trenér tě během dne pozoruje, radí ti, opravuje a dává potřebné doporučení. Společně rozeberete i hru ostatních kolegů začátečníků.
  5. Navíc se tyto turnaje nesou ve velmi přátelské atmosféře, kterou trenér glosuje svými zkušenými radami.

 

Turnaje:

Turnaje probíhají jednou měsíčně, zpravidla v sobotu. Přihlašování je bez omezení, tzn. muži, ženy a mixy dohromady. Zatím nebylo potřeba rozdělovat kategorie, jelikož úrovňově jste na tom podobně. Herní systém vždy určí trenér na místě dle akutálního stavu přihlášených. Garantujeme minimálně 6 setů.

Startovné:

Startovné je 500 Kč za pár. I zde lze využít permanentek na turnaj, nebo slevy 50 Kč na kroužkaře, či klubistu (slevy se nekumulují). 

Přihlašování:

Vždy do pátku do 20:00 před turnajem. Dodatečné přihlášky emailem na sasa@beachklub.cz. nebo pište naší Háňe - Svozilova9@seznam.cz či facebook.

Ceny:

Ceny do turnaje budou věcné ceny od partnera Mary Kay. Oceňujeme 1., 2., 3. a 9. místo.

Start turnaje:

V 9:00, pakliže není uvedeno jinak.

 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Honza Štumpéro Adam Lesák 40
2. Marek Vokoun Pepíno Stiskal 38
3. Tomáš Nejedlík Šimon Odvárko 36
4. Petr Nejedlík Pavel Ježek 34
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT