OPEN turnaje léto 2014

 • Propozice a termíny
Photo

Beachklub Pankrác si pro vás připravil parádní OPEN turnaje

Jaké turnaje na vás čekají?

ADIDAS open - tradiční kamarádské turnaje pro ty, kteří hledají víkendové zapinkání.

MARY KAY Turnaje pro začátečníky s trenérem - Jsi začátečník a chceš se zdokonalovat v beachi? Hra je nedílnou součástí tvého tréninku. Během hry se odhalí spousta chybiček, na které tě může upozornit jen opravdový profík. Naši trenéři těmito profíky jsou a pod jejich dohledem porosteš rychleji. Přijďte si vyzkoušet turnaj pod odborným vedením, odnesete si spoustu podnětných rad. Turnaje se konají 11.5., a další termíny dle termínovky.

18.5. Dostaň se s AVL a Beachklubem na Světovku - na tomto openu se můžeš kvalifikovat na turnaj, který se odehraje v areálu Štvanice v době konání světové série. Jedinečná možnost zahrát si a cítit se jako ti nejlepší. Přihlas se! Turnaj je pro muže a ženy. Vítězná dvojice mužů a vítězná dvojice žen se kvalifikuje na finálový turnaj na Štvanici v neděli 25.5. Zde se střetne s nejlepšími dvojicemi z dalších 8 regionů ČR. Více info a přihlašování na AVLka.cz.

7.6. ITALIA Tornero - after párty po kempech v Itálii powered by Pizzerie Kmotra - mixy    k tomuto krásnému vzpomínkovému turnaji není co dodat. Pro všechny co byli kdy v Itálii a rádi uvidí známe i neznáme tváře a pobaví se u fotek a na turnaji smíšených dvojic. Turnaj bude podpořen Pizzerií Kmotra, 3.nejlepší pizzerií v Praze dle ankety portálu Expats.cz.

21.6. Turnaj rodičů s dětmi - rozlučka s kroužkovou sezonou a vítání prázdnin - Zveme rodiče kroužkařů, aby si přišli zahrát se svými ratolestmi. Zimní varianta dopadla skvěle, byla krásná atmosféra a rodiče si užili krás našeho plážového sportu. Na sluníčku to však bude daleko lepší!! Doražte se svými dětmi si zahrát. Budete hrát jejich kategorii. Startovné zdarma!

Přehazovaná start od 9, minibeach od 11 a junioři a juniorky od 13, podání a hra přes je vždy jen na kroužkaři, rodič je jen jako výpomoc!!!

28.-29.6. AVL Beach Battle- turnaj mezi regiony, kde se hraje AVLka. V jakém regionu jsou nejlepší beachaři? Otevřený turnaj pro všechny hráče, zejména ty, kteří hrají AVLku a chtějí změřit síly s ostatními hráči z ostatních regionů. Jedná se o takové "celostátní finále" AVLky na písku. V sobotu se hrají mixy, v neděli se hrají muži a ženy. První ročník turnaje tohoto druhu. Neměl bys tam chybět. Přihlašování přes AVLka.cz

6.7. KMOTRA OPEN - mixy - roztomilý turnaj smíšených dvojic v přátelské atmosféře s naší milovanou pizzerií Kmotra. 

19.-20.7. IDEASTAV CUP netřeba představovat... společně s IDEASTAV KING AND QUEEN na závěr letní sezony...

2.-3.8. DOLORES CUP - Mistrovství Pankráce pro všechny milovníky našeho klubu. Kdo se letos podepíše na Mírovo reprezentační triko a bude zvěčněn na našem poháru, který je vlastnoručně vyráběný? To nám poví 2. ročník DOLORES CUPu, který se koná ve všech kategoriích. Vítězové si odnesou klubové členství na celý rok. Mixy se hrají 2.8. v rámci AVL beach tour a muži a ženy 3.8. v rámci 3Q beach tour.

16.-17.8. Czech and Slovak beach párty - Bratři ze Slovenska opět dorazí, aby s námi změřili síly. Po posledním klání jsou výhry celkem fifty fifty, na čí stranu se přikloní štěstí? Velký víkendový mejdan na písku čeká i na tebe. V sobotu večer velký mejdan na blíže nespecifikovaném místě. A samozřejmě plánujeme jet na oplátku za bratry na Slovensko na jejich beach party...

 

HRAJTE VÝHODNĚJI! PERMANENTKA NA TURNAJE - 5 + 1 vstup zdarma. O permanentku si můžete říct na recepci Beachklubu. Zahrnuje všechny turnaje pořádané Beachklubem Pankrác. 

POZOR - současní kroužkaři Beachklubu Pankrác mají startovné v letní sezóně 2014 za 200Kč/osoba. 
Platí i pro letní kroužkaře.

  

KDO SI MŮŽE PŘIJÍT ZAHRÁT?

Každý nadšenec do sportu, který má k sobě 1 spoluhráče! V životě jste nehráli beach volejbal? Nevadí je na čase ho zkusit!
Turnaje jsou jak pro rekreační hráče, tak pro výkonnostní hráče.

Chcete si před turnajem oprášit své beachvolejbalové dovednosti, či se dozvědet o plážových specialitkách? Navštivte naše 2 hodinové, denních, víkendové nebo týdenní kempy. Více o kempech naleznete zde. Trénují vás špičkoví trenéři.
Neznáte pravidla? Naleznete je zde a na turnaji samotném Vám rád pomůže organizátor turnaje.

OD KOLIKA HODIN TURNAJE ZAČÍNAJÍ?

Turnaje začínají od 9:00 hodin. (pokud není určeno v emailu jinak)

KOLIK TURNAJE STOJÍ?

Startovné: 500,-Kč za dvojici, kroužkaři a členi klubu mají 50 Kč slevu (slevy se nekumulují). Turnaj rodičů s dětmi na závěr kroužkové sezony je startovné zdarma!

HERNÍ SYSTÉM

Určuje se vždy individuálně dle počtu přihlášených a typu turnaje.

ROZHODČÍ

 • ve skupinách pískají vítězové zápasu a v playoff poražení, je to fér :)

KATEGORIE

 • MIXY, MUŽI, ŽENY

SYSTÉM

 • dle počtu účastníků - garance minimálně 7 setů na každého
 • Minimální počet přihlášených pro konání turnaje - 4 dvojic

PŘIHLÁŠKY

 • Vyberte si turnaj viz. níže  a klikněte na REGISTROVAT nebo pošlete e-mail na  případně zavolejte na číslo 603 778 892

NA CO SE MŮŽETE DÁLE TĚŠIT?

 • Grilování na lávovém grilu
 • Alkoholické i nealkoholické drinky v našem Beachbaru s letní terasou
 • Točené Svijany a Kofola
 • Zmrzliny
 • Hudba, opalování na pláži v centru města, pohoda a mnoho dalších vychytávek, které k létu patří

CO SI PŘINÉST S SEBOU?

Kraťasy (plavky), tričko, věci na osprchování, pantofle, peníze na startovné a občerstvení, opalovací krém a dobrou náladu.

 

HRAJTE VÝHODNĚJI! PERMANENTKA NA TURNAJE - 5 + 1 vstup zdarma. O permanentku si můžete říct na recepci Beachklubu. Zahrnuje všechny turnaje pořádané Beachklubem Pankrác.
POZOR - současní kroužkaři Beachklubu Pankrác mají startovné v letní sezóně 2014 za 200Kč/osoba. 
Platí i pro letní kroužkaře.

 

TURNAJE

název termín kapacita info registrujte se / výsledky
Rozloučení s kroužkovou sezonou - turnaj rodičů s dětmi - přehazovaná So 21. 06. 24 (14) List
Rozloučení s kroužkovou sezonou - turnaj rodičů s dětmi - minibeach So 21. 06. 24 (10) List
Rozloučení s kroužkovou sezonou - turnaj rodičů s dětmi - junioři So 21. 06. 16 (1) List
Rozloučení s kroužkovou sezonou - turnaj rodičů s dětmi - juniorky So 21. 06. 16 (3) List
Dostaň se s AVL a BKP na Světovku - PŘIHLAS SE NA AVLka.cz - muži Ne 18. 05. 28 (0) List
Dostaň se s AVL a BKP na Světovku - PŘIHLAS SE NA AVLka.cz - ženy Ne 18. 05. 28 (0) List
Czech and Slovak beach party - muži Ne 17. 08. 28 (25) List Results-purple
Czech and Slovak beach party - ženy Ne 17. 08. 24 (24) List Results-purple
Czech and Slovak beach party - mixy So 16. 08. 48 (38) List Results-purple
KMOTRA OPEN - mixy Ne 06. 07. 40 (14) List Results-purple
Open M + Ž - muži Ne 15. 06. 12 (8) List Results-purple
ITALIA Tornero - mixy So 07. 06. 48 (31) List Results-purple
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT