OPEN turnaje léto 2014 - Czech and Slovak beach party ženy

Rider-open

Beachklub Pankrác si pro vás připravil parádní OPEN turnaje

Jaké turnaje na vás čekají?

1.5. - prvomájový turnaj zamilovaných o kávovar KRUPS. Jste pár, nebo manželé? Přijďte si společne zahrát turnaj a dokažte, že neplatí beachvolejbalová mixová poučka - páry spolu nemohou hrát. Nejhezčí fotka páru z turnaje s hastagem našeho klubu vyhrává speciální cenu. Foťte a publikujte #pankr_beach_it

Turnaje pro začátečníky s trenérem - Jsi začátečník a chceš se zdokonalovat v beachi? Hra je nedílnou součástí tvého tréninku. Během hry se navíc odhalí spousta chybiček, na které tě může upozornit jen opravdový profík. Naši trenéři těmito profíky jsou a pod jejich dohledem porosteš rychleji. Přijďte si vyzkoušet turnaj pod odborným vedením, odnesete si spoustu podnětných rad. Turnaje se konají 4.5., 11.5., a další termíny dle termínovky.

18.5. Dostaň se s BKP na Světovku - na tomto openu se můžeš kvalifikovat na turnaj, který se odehraje v areálu Štvanice v době konání světové série. Jedinečná možnost zahrát si a cítit se jako ti nejlepší. Přihlas se! Turnaj je pro muže a ženy.

7.6. ITALIA Tornero - after párty po kempech v Itálii - mixy     k tomuto krásnému vzpomínkovému turnaji není co dodat. Pro všechny co byli kdy v Itálii a rádi uvidí známe i neznáme tváře a pobaví se u fotek.

21.6. Turnaj rodičů s dětmi - rozlučka s kroužkovou sezonou a vítání prázdnin - Zveme rodiče kroužkařů, abys si přišli zahrát se svými ratolestmi. Zimní varianta dopadla skvěle, byla krásná atmosféra a rodiče si užili krás našeho plážového sportu. Na sluníčku to však bude daleko lepší!! 

5.-.6.7. DOLORES CUP - Mistrovství Pankráce pro všechny milovníky našeho klubu. Kdo se letos podepíše na Mírovo reprezentační triko a bude zvěčněn na našem poháru, který je vlastnoručně vyráběný? To nám poví 2. ročník DOLORES CUPu, který se koná ve všech kategoriích. Vítězové si odnesou klubové členství na celý rok. Mixy se hrají 5.7. s muži a ženy 6.7.

16.-17.8. Czech and Slovak beach párty - Bratři ze Slovenska opět dorazí, aby s námi změřili síly. Po posledním klání jsou výhry celkem fifty fifty, na čí stranu se přikloní štěstí? Velký víkendový mejdan na písku čeká i na tebe. A samozřejmě plánujeme jet na oplátku za bratry na Slovensko na jejich beach party...

IDEASTAV CUP netřeba představovat... společně s IDEASTAV KING AND QUEEN na závěr letní sezony...

 

 

 

KDO SI MŮŽE PŘIJÍT ZAHRÁT?

Každý nadšenec do sportu, který má k sobě 1 spoluhráče! V životě jste nehráli beach volejbal? Nevadí je na čase ho zkusit!
Turnaje jsou jak pro rekreační hráče, tak pro výkonnostní hráče.

Chcete si před turnajem oprášit své beachvolejbalové dovednosti, či se dozvědet o plážových specialitkách? Navštivte naše 2 hodinové, denních, víkendové nebo týdenní kempy. Více o kempech naleznete zde. Trénují vás špičkoví trenéři.
Neznáte pravidla? Naleznete je zde a na turnaji samotném Vám rád pomůže organizátor turnaje.

OD KOLIKA HODIN TURNAJE ZAČÍNAJÍ?

Turnaje začínají od 9:00 hodin. (pokud není určeno v emailu jinak)

KOLIK TURNAJE STOJÍ?

Startovné: 500,-Kč za dvojici + v každém turnaji dárek od partnerů areálu 

HERNÍ SYSTÉM

Určuje se vždy individuálně dle počtu přihlášených a typu turnaje.

ROZHODČÍ

  • ve skupinách pískají vítězové zápasu a v playoff poražení, je to fér :)

KATEGORIE

  • MIXY, MUŽI, ŽENY

SYSTÉM

  • dle počtu účastníků - garance minimálně 7 setů na každého
  • Minimální počet přihlášených pro konání turnaje - 4 dvojic

PŘIHLÁŠKY

  • Vyberte si turnaj viz. níže  a klikněte na REGISTROVAT nebo pošlete e-mail na  případně zavolejte na číslo 603 778 892

NA CO SE MŮŽETE DÁLE TĚŠIT?

  • Grilování na lávovém grilu
  • Alkoholické i nealkoholické drinky v našem Beachbaru s letní terasou
  • Točené Svijany a Kofola
  • Zmrzliny
  • Hudba, opalování na pláži v centru města, pohoda a mnoho dalších vychytávek, které k létu patří

CO SI PŘINÉST S SEBOU?

Kraťasy (plavky), tričko, věci na osprchování, pantofle, peníze na startovné a občerstvení, opalovací krém a dobrou náladu.

 

HRAJTE VÝHODNĚJI! PERMANENTKA NA TURNAJE - 5 + 1 vstup zdarma. O permanentku si můžete říct na recepci Beachklubu. Zahrnuje všechny turnaje pořádané Beachklubem Pankrác.
POZOR - současní kroužkaři Beachklubu Pankrác mají startovné v letní sezóně 2014 za 200Kč/osoba. V každém turnaji obdržíte dárek od partnerů turnaje.
Platí i pro letní kroužkaře.

 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Ida Sinisalo Nina Ahtiainen 40
2. Tereza Jarošová Eliška Nováková 38
3. Katka Jelinkova Hanka Dopitova 36
4. Natálie Honzovičová Tereza Pluhařová 34
5. - 8. Andrea Dudikova Denisa Mayerova 32
5. - 8. Kateřina Matoušková Michaela Horáková 32
5. - 8. Ivana Bramborová Martina Viestová 32
5. - 8. Hanka Svozilová Iveta Košová 32
9. Eliška Hrabová Nora Havlínová 30
10. Veronika Lorencová Tereza Ticháčková 28
11. - 12. Michaela Knoblochová Lucie Čencová 26
11. - 12. Kateřina Macháčková Radka Tučková 26
13. - 15. Eva Lančaričová Jana Magátová 24
13. - 15. Anna Kralikova Veronika Plavcanova 24
13. - 15. Jitka Strachoňová Veronika Rečková 24
16. - 17. Olga Maluskova Veronika Divinova 22
16. - 17. Tereza Trojanová Hanka Kodedová 22
18. Barbora Hynkova Tereza Svačinová 20
19. - 20. Irina Kosoverova Mirka Vašková 18
19. - 20. Luciána Vrlíková Kitti Tothová 18
21. - 24. Tereza Novosadová Barbora Salayova 16
21. - 24. Nia Atanasova Stanislava Atanasova 16
21. - 24. Simona Némethová Viktória Botková 16
21. - 24. Anna Závodská Barbora Závodská 16
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT