Open turnaje léto 2010 - S POŠTOVNÍ SPOŘITELNOU DO FINÁLE muži

Rider-open

S POŠTOVNÍ SPOŘITELNOU DO FINÁLE

Sobota 22.5. patřila na Pankráci turnaji S Poštovní spořitelnou do finále – přihlásilo se a v 9 hodin na kurty dorazilo rekordních 45 dvojic – 19 mužských a 26 ženských. U mužů postupovali ze skupin do play off všechny dvojice, takže byla skupina takovou předehrou před play off. Začátek play off byl zpestřen semifinálovým zápasem na MS v hokeji, takže se některým hokejovým fandům moc nechtělo hrát (ještě že byla v turnaji slušná účast cizinců – finky, slováci, ital – těm hrát při našem prodloužení až tak nevadilo), ale postupové nájezdy viděli a slyšeli všichni. Mezi muži byl turnaj opepřen účastí člena šestkové reprezentace Aleše Holubce, který se s Tomem Matuškou i přes klopýtnutí ve skupině probojoval přes Marcela Myslivečka s Ondrou Hromádkem až do semifinále, kde potrápil celkové vítěze Adama Kočíka s Honzou Spillerem, ve druhém semifinále překvapivě Kuba Novák s Petrem Hanzelem porazili ve třech setech nasazené jedničky turnaje TomTomy Mužíka s Hrdým, kdy se naplno projevila indispozice Toma Hrdého a jeho bloknutých zad. V souboji o třetí místo na Aleše s Tomem už dolehl náročný postup pavoukem a neměli už moc sil vzdorovat TomTomům, i tak je pro šestkaře 4.místo slušnou vizitkou. Finále pak už jasně opanovali Adam s Honzou, ale pro Kubu s Petrem je 2.místo super úspěch.
Díky všem za předvedené výkony a za super fandění nároďáku, kdy plný bar dotlačil Rachůnkovu střelu do brány 7 vteřin před koncem (před poslední buly to krásně věštil Petr Jandač – Petře super práce). Těšíme se na setkání na dalších pohodových turnajích Pankráckého léta.