Open turnaje léto 2010 - S POŠTOVNÍ SPOŘITELNOU DO FINÁLE muži

Rider-open

S POŠTOVNÍ SPOŘITELNOU DO FINÁLE

Sobota 22.5. patřila na Pankráci turnaji S Poštovní spořitelnou do finále – přihlásilo se a v 9 hodin na kurty dorazilo rekordních 45 dvojic – 19 mužských a 26 ženských. U mužů postupovali ze skupin do play off všechny dvojice, takže byla skupina takovou předehrou před play off. Začátek play off byl zpestřen semifinálovým zápasem na MS v hokeji, takže se některým hokejovým fandům moc nechtělo hrát (ještě že byla v turnaji slušná účast cizinců – finky, slováci, ital – těm hrát při našem prodloužení až tak nevadilo), ale postupové nájezdy viděli a slyšeli všichni. Mezi muži byl turnaj opepřen účastí člena šestkové reprezentace Aleše Holubce, který se s Tomem Matuškou i přes klopýtnutí ve skupině probojoval přes Marcela Myslivečka s Ondrou Hromádkem až do semifinále, kde potrápil celkové vítěze Adama Kočíka s Honzou Spillerem, ve druhém semifinále překvapivě Kuba Novák s Petrem Hanzelem porazili ve třech setech nasazené jedničky turnaje TomTomy Mužíka s Hrdým, kdy se naplno projevila indispozice Toma Hrdého a jeho bloknutých zad. V souboji o třetí místo na Aleše s Tomem už dolehl náročný postup pavoukem a neměli už moc sil vzdorovat TomTomům, i tak je pro šestkaře 4.místo slušnou vizitkou. Finále pak už jasně opanovali Adam s Honzou, ale pro Kubu s Petrem je 2.místo super úspěch.
Díky všem za předvedené výkony a za super fandění nároďáku, kdy plný bar dotlačil Rachůnkovu střelu do brány 7 vteřin před koncem (před poslední buly to krásně věštil Petr Jandač – Petře super práce). Těšíme se na setkání na dalších pohodových turnajích Pankráckého léta.

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Adam Kocik Jan Spiller 20
2. Petr Hanzel Jakub Novák 18
3. Tomáš Hrdý Tomáš Mužík 16
4. Tomáš Matuška Aleš Holubec 14
5. - 6. Andrej Takáč Marek Hauba 12
5. - 6. David Chlíbek Víta Bureš 12
7. - 8. Jarda Pešťák Tomáš Holý 10
7. - 8. Vítězslav Bartůněk Luboš Bartůněk 10
9. Michal Palas Martin Lacny 9
10. Jan Čmelík Martin Havlín 8
11. - 12. riziero boccia Jozef Uhrin 6
11. - 12. Marcel Mysliveček Ondra Hromádko 6
13. - 16. Jarda Samek Honza Kvapil 4
13. - 16. Jiří Kratochvíl Petr Jandač 4
13. - 16. Marek Müller Petr Šach 4
13. - 16. Tomáš Váňa Vladimír Sadílek 4
17. - 19. Honza Picálek Martin Bečvář 2
17. - 19. Martin Votrubec Petr Kovařík 2
17. - 19. Jan Baloun Karel Pižl 2
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT