Open turnaje léto 2010 - Jerry Veterán Cup muži

Rider-open

JERRY Cup - muži

Na pátém ročníku Jerry veterán cupu – ojedinělého turnaje pro beachvolejbalové veterány se sešlo 16 pánských dvojic(věk dvojice nad 75 let) a 19 dámských dvojic (věk dvojice na 65 let) z Čech, Slovenska, Finska a USA.
Obě kategorie byly rozděleny do 4 skupin, u mužů všichni postupovali do playoff o vítěze u žen 5.dvojice ze skup hrály o 17.místo.
Super výkonům v patřičném beachovém sluníčku přihlížel i slavný syn jedné z účastnic – fotbalista Spartaku Moskva – Marek Suchý a i on obdivoval, čeho všeho jsou starší ročníky na písku schopny.
Pánské playoff potvrzovalo papírové předpoklady, kdy jedinou vzpourou horších ze skupin bylo vítězství Martina Kubišty s Vláďou Novákem na Milanem Kodídkem s Tomem Janečkem – Olaf byl po porážce zdrcen natolik, že už nemohl v turnaji pokračovat. Do semifinále však již postoupili vítězové skupin – v prvním semifinále se ve třech setech utkali organizátor a mecenáš turnaje Jeery Daněk s Tomem Karským a čechoameričané – Curtis Neuschaffer s Alanem Mullerem, kteří byli šťastnějšími a postoupili do finále. Ve druhém prokázali větší sehranost Jirka „Jirmus“ Kratochvíl s Petrem „Bobem“ Jandačem nad Ríšou Schinkem s Oldou Mrvíkem. Finále nabídlo vyrovnaný boj, který ve dvou setech pro sebe rozhodli Alan a Curtis a Neuschafferovi se tak stali zlatým manželským párem. Gratulujeme všem vítězům a těšíme se na shledání na dalším Jerry Cupu.

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Curtis Neuschaefer Allan Muller 16
2. Jiří Kratochvíl Petr Jandač 15
3. Jaroslav Daněk Tomáš Karský 14
4. Richard Shinko Olda Mrvík 13
5. David Hajman Jozo Uhrin 12
6. Honza Gála Zdeněk Matoušek 11
7. - 8. Jarda Samek David Chlibek 10
7. - 8. Martin Kubišta Vladimír Novák 10
9. Peter Kajan Mario Biro 8
10. Richard Honzovič Beda Steinbauer 7
11. - 12. Dan Macek Tomáš Nejedlo 6
11. - 12. Tomáš Vaculík Luboš Chlouba 6
13. - 16. Petr Votruba Honza Příhoda 4
13. - 16. Milan Kodídek Tomáš Janeček 4
13. - 16. Michael Schenk Milan Havlín 4
13. - 16. Karel Stehlík Artur Krečko 4

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT