Open turnaje léto 2010 - Jerry Veterán Cup ženy

Rider-open

JERRY Veterán Cupu - ženy
 

Na pátém ročníku Jerry veterán cupu – ojedinělého turnaje pro beachvolejbalové veterány se sešlo 16 pánských dvojic(věk dvojice nad 75 let) a 19 dámských dvojic (věk dvojice na 65 let) z Čech, Slovenska, Finska a USA.
Obě kategorie byly rozděleny do 4 skupin, u mužů všichni postupovali do playoff o vítěze u žen 5.dvojice ze skup hrály o 17.místo.
Super výkonům v patřičném beachovém sluníčku přihlížel i slavný syn jedné z účastnic – fotbalista Spartaku Moskva – Marek Suchý a i on obdivoval, čeho všeho jsou starší ročníky na písku schopny.
Ženské playoff nabídlo mnoho překvapivých výsledků, kdy nehrálo skoro žádnou roli, jak kdo dopadl ve skupině, celkové 5.místo získaly Soňa Máslová s Klárou Vondrákovou, které byly ve skupině rády za 4.místo. Semifinále nabídlo bitvy favoritek s překvapeními – V prvním Romana Neuschafferová se Šárkou Burgerovou porazily pankráckou trenérku Flo Ptáčníkovou s Nelou Síbovou 2:0, ve druhém pak ve stejném poměru setů vyhrály zkušené harcovnice Viola Pokorná s Jolou Fousovou nad Marťou Mrázovou se Zuzkou Kozlerovou. Zápasy o medaile nabídli trojsetové drama, kdy v obou případech o vítězství rozhodla přílišná únava u poražených – ve finále se radovali Romča se Šárkou, které již totálně vyždímali Jolu s Violou, hrající po celý den spíše systém smíšených dvojic s hrou na druhou přes síť, v zápase o bronz Marťa se Zuzkou utahaly Flo, které už Nela nestihla pomáhat, tak jak by chtěla. Všem vítězům a zůčastněným gratulujeme k perfektnímu výkonu a těšíme se na dalším Jerry Cupu.

 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Romana Neuschaeferová Šárka Burgerová 19
2. Viola Pokorná Jolana Fousová 18
3. Zuzka Kozlerová Marťa Mrázová 17
4. Florentia Ptáčníková Nela Síbová 16
5. Soňa Máslová Klára Vondráková 15
6. Tereza Krejčí Tereza Kašťáková 14
7. - 8. Jindřiška Hoblerová Markéta Rybárová 13
7. - 8. Martina Uhlirova Jana Votrubova 13
9. Jiřina Kubištová Gábina Příhodová 12
10. Martina Atlasova Michaela Hourova 11
11. - 12. pavla dolezalova zuzka sekaninova 9
11. - 12. Radka Kroupová Pavla Gálová 9
13. - 16. Iva Palinková Míša Kukrechtová 5
13. - 16. Olča Žídková Paivi Sinisalo 5
13. - 16. Martina Suchá Adela Beznoskova 5
13. - 16. Hana Havlínová Mirka Vašková 5
17. Elena Petrovicova Iveta Sirotekova 4
18. Iva Janečková Mária Párová 3
19. Iva Staňová Petra Janková 2

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT