Open turnaje zima 2009/2010 - Vánoční Adidas Open turnaj mixy

Rider-open

ADIDAS Open v Beachklubu Pankrác

Seriál jednorázových Open turnajů pro amatéry a všechny kteří si chtějí zlepšit svoje herní dovednosti - kdy nejen ti nejlepší odejdou domů znaveni plážovým volejbalem s kosmetikou Adidas a spoustou jiných cen. 

Adidas Open 19. 12. turnaj mixů

Turnaj začal za mrazivého počasí, kdy venkovní teplota byla až -14°C! Jelikož neobvykle nepřišli žádné holky (asi pekly cukroví) a chlapů byla jen jedna dvojice,sloučili se s mixama a celý turnaj odehráli s hendicapem 0:3 na každý set. Ve výsledku hrálo 16 dvojic (4 skupiny po 4 týmech), přičemž se brzo ukázalo, že každá skupina má svého jasného favorita. Když se dohrály skupiny a rozjel se pomalu pavouk, začaly být zápasy vyrovnanější a napínavější. K velkému překvapení se do pavouku nedostali Vojta Auda s Kačkou  Šenkýřovou, kteří si aspoň nakonec vyhráli cenu za 10. místo a ve finále o 9. podlehli pouze Jitce Mullerové a Pepovi Šaldovi. Finále velkého pavouka se neslo v grandiózním stylu. Už souboj o 4. místo byl naprostá lahůdka pro diváky. Kamil Veselý s Adélou lencovou proti Peterovi Kastelovičovi a Báře Hynkové se dočkali tiebreaku a na Peterovi bylo znát, že 8 hodin hraní člověka dost vyšťaví a možná právě z tohoto důvodu Peter s Bárou nebyli tolik úspěšní a odnesli si ceny za 4. místo a 3. přenechali Kamilovi a Adéle. Souboj o první místo byl přímo epický; Ricci Boccia se Alexandrou Nedělkovou se ze začátku zdáli být favority a měli i silnější diváckou základnu, ale v prodloužení podlehli v lítém boji proti rozjeté Terce Svačinové s Honzou Hrdličkou, kteří se radovali z dárkových balíčků kosmetiky Adidas, další medailisté jistě ocenili energetické produkty společnosti Multipower a poukazy do pizzerie Kmotra. Někteří nadšenci ale stejně neměli dost a ještě si šli na další hoďku pinknout. Celkově si zaslouží všichni pochvalu za předvedenou hru, pohodový přístup i pískání, čímž usnadnili roli novému organizátorovi Martinu Dvořákovi, který působí v Beachklubu delší dobu jako barman, ale prvně se ujal organizování a celý turnaj bez problémů .
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout zde.

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Jan Hrdlička Tereza Svačinová 16
2. riziero boccia alexandra nedelkova 15
3. Kamil Veselý Adéla Lencová 14
4. Peter Kastelovič Barbora Hynkova 13
5. - 8. Markéta Bendíková Filip Masri 12
5. - 8. Ruda Černík Olga Vanova 12
5. - 8. Jana Stránská Michal Votruba 12
5. - 8. Tereza Svačinová Milan Janda 12
9. - 10. Jitka Mullerová Josef Šalda 11
9. - 10. Kača Šenkýřová Vojtěch Auda 11
11. - 12. Alžběta Kršková (Chadimová) Stanislav Krska 10
11. - 12. Dan Macek Tomáš Nejedlo 10
13. - 16. Vašek Derner Lenka Sedlářová 9
13. - 16. Marie Vojtěchová Jakub Kopal 9
13. - 16. Lukáš Vojtěchovský Veronika Kurhajcová 9
13. - 16. Anna Rakovičová Matěj Rakovič 9

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT