Open turnaje zima 2009/2010 - Adidas Open turnaj ženy

Rider-open

Adidas Open v Beachklubu Pankrác

Seriál jednorázových Open turnajů pro amatéry - kdy nejen ti nejlepší odejdou domů znaveni plážovým volejbalem s kosmetikou Adidas nebo protukty společnosti Multipower, které Vám dodají potřebnou dávku energie zpět.

V sobotu 23. 1. Se odehrál v Beachklubu na Pankráci další turnaj série Adidas Open turnaj, který začal tradičně s drobným zpožděním a postupem času nabíral na rychlosti. Začínali jsme totiž jen na čtyřech kurtech – malá hala hostila turnaj rodičů s dětmi, který končil až kolem jedné hodiny. Do té doby jsme, ale zvládli odehrát všechny skupinové zápasy mixů a téměř všechny skupinové zápasy žen. Jakmile bylo k dispozici všech sedm kurtů, začal turnaj nabírat na obrátkách. Jednotlivé zápasy utíkaly jeden za druhým a jak se pavouk zužoval směrem k vítězným místům, začaly být zápasy delší a hlavně napínavější. I když to vypadalo, že holky budou hrát turnaj do půlnoci, skončily nakonec dřív než mixy. V divácky zajímavém finále porazily Domča Skořepová s Markou Bendíkovou, Danielu Novotnou a Martinu Moravcovou a vyhrál tak nejmladší tým žen. Za zmínku ještě určitě stojí zápas o třetí místo, který vyhrála finská dvojice Ida a Päivi, když porazily Markétu Pleschnerovou a Dášu Franckovou. Ostatně Dáša to neměla v sobotu vůbec jednoduché, zúčastnila se nejen ženského turnaje, ale hrála zároveň i mixy. Vítězové přebrali již tradičně dárkové balíčky kosmetiky Adidas a energetické produkty od společnosti Multipower, které přišli jistě vhod pro doplnění vydané energie.
Všichni si skvěle zasportovali a popovídali s ostatními protihráči, což je od nyní možné i na novém Beachblogu, který píší pro všechny hráče, mimo jiné i nejlepší hráči letošní IDEASTAV extraligy Márty Tichý s Honzou Dumkem. Navštivte Beachblog i vy a svěřte se se svými dojmy a poznatky nejen kolem beache.
Fotografie z tohoto turnaje+ Adidas Open turnaje mixů si můžete prohlédnout a stáhnout zde.

 


Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT