Open turnaje zima 2010/2011 - ADIDAS Open turnaj mixy

Rider-open

V sobotu 13.11 se odehrál na Pankráci další Adidas open turnaj. Na turnaj mixů si našlo cestu celkem 20 týmů. Z tohoto počtu přišly i dvě zahraniční dvojice z Polska a Slovenska, které se umístily na hezkém druhém a pátém místě. Vítězně z tohoto turnaje vyšli poměrně suverénním výkonem Petr Sedlatý s Míšou Kozlovou, kteří ve finále porazili dvojici Helga Gregová a Peter Sova. Na krásném 3. místě se umístila domácí dvojice Hanka Ledvinková ( naše nejmladší barmanka ) a Jakub Pivoňka. Všichni účastníci dostali ve startovném kosmetiku Adidas a vítězové si odnesli pěkné ceny.