Open turnaje ZIMA 2011/2012 - ADIDAS Open turnaj mixy

Rider-open

Ve volných víkendových dnech mimo cykly IDEASTAV zimní ligy pořádá Beachklub Pankrác Open turnaje o skvělé ceny. Přijďte si zahrát!

Chcete si zahrát v sobotu 12.11. turnaj MIXŮ? Přihlašte se viz níže na OXBOW Zimní Ligu mixů. Turnaj je součástí zimní ligy, jejíž přihlašování bylo uzavřeno v úterý 8.11. Vyhrajte ceny od Oxbow a získejte body do zimní ligy o kemp v ITÁLII 2012. Na účast v 1. Oxbow lize nepotřebujete mít žádné body. Přihlašte se viz níže, nebo napište na sasa@freesport.cz . Přihlášené dvojice budou organizátorem přidány k již přihlášeným dvojicím zde a automaticky s vámi počítáme na sobotu.  

4. KMOTRA OPEN turnaj v beachvolejbale MIXŮ v sobotu 26.11.2011 - tradiční Open turnaj se skvělou atmosférou, výborným jídlem z Pizzerie KMOTRA a cenami, kterými zaženete hlad. Vítězná dvojice získá 1000 Kč útratu v Pizzerii Kmotra. Další úmístění na bedně se také mohou těšit na poukázky a další ceny. Pojďme trumfnout rekord z letního KMOTRA Openu - 29 dvojic a vítězové získají stejnou hodnotu jako je voucher navíc v Pricemoney od Beachklubu Pankrác. Přihlašujte se zde.

Halová sezóna již začala a my vám k jejímu zahájení nabízíme NOVINKU - permanentku na turnaje - 5 + 1 vstup zdarma. Permanentka je na jméno a je platná po celou halovou sezónu 2011/2012 na všechny turnaje pořádané Beachklubem Pankrác (vč. zimní ligy).

  • Kategorie muži, ženy, mixy
  • Startovné 600Kč/dvojice
  • Start turnajů v 9.00 
  • Minimální počet účastníků pro pořádání turnaje je 8 dvojic.
  • Hraje se o lákavé ceny od partnerů Beachklubu - sportovní oblečení, kosmetické balíčky, vstupenky do AQUAPALACE, členství ve fitness WORLDCLASS, poukázky na nákup sportovního oblečení a další
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT