Hlavní stránka

Probuď v sobě ženskou energii s kolekcí Puma Flawless

Značka Puma patří už nějakou dobu ke globálním sportovním značkám, které oslavují všechny ženy na světě. Podporují jejich úsilí jak v oblasti sportu, kultuře, tak v běžném životě, protože každá žena je výjimečná. Objev kolekci Puma Flawless, probuď v sobě ženskou energii a začni zářit!

Ženská energie

Dnešní doba hnaná na výkon má tendence v ženách vzbuzovat pohyby a pocity méněcennosti. Kvůli tomu potlačují sami sebe, jak v osobním životě, tak ve sportovním. Nepodlehni tomuto nežádoucímu trendu. Soustřeď se na svůj vlastní svět a dělej to, co tě baví. Kolekce Puma Flawless je určena právě ženám, která spojuje tzv. 3S:

sebevědomí, sílu a svobodu.

Kolekce nabízí pohodlné sportovní oblečení, jako jsou legíny, tílka, podprsenky či mikiny. Vybírat můžeš z několika barev, které podtrhnou tvou ženskost - klasická černá, nepřehlédnutelná růžová, vášnivá červená či decentní modrá.

Pohyb je, alespoň v nějaké míře, součástí života náš všech. Nejde o to být nejlepší, nejrychlejší, nebo zvedat nejvíc kilogramů. Jde o nalezení takové aktivity, která ti bude přinášet radost, protože ne každý člověk má možnost se hýbat. Neváhej a oblékni kolekci Puma Flawless. Buď pyšná na to, že jsi ženou.

Tipy, jak začít zářit

Pamatuj si na jednu důležitou věc. Ženská energie není o permanentně dokonalém make-upu nebo perfektních vlasech. Jde o to cítit se spokojeně ve svém těle. Starej se o sebe, o své já, o své nitro. Přečti si pár tipů, se kterými můžeš začít pracovat na své energii hned teď:

  • Usmívej se - Určitě znáš známé klišé, že “úsměv je něco, co nic nestojí, ale dokáže udělat obrovskou radost”. No, je to tak! Usmívej se na své blízké, na kolegy v práci, na lidi venku na ulici, nebo prostě jen tak.
  • Riskuj, experimentuj - Pouze TY jsi tvůrce svého života. Buď nespoutaná, choď do nekomfortní zóny, žij život naplno. Znáš to - lepší “oops, než co kdyby”.
  • Dopřej si odpočinek - Odpočinek není ztráta času, ale nutnost. Energii musíš někde čerpat, abys ji mohla opět rozdávat, pamatuj na to.
  • Raduj se z maličkostí a buď vděčná - Malé každodenní radosti tvoří náš život. Uvědomuj si je, klidně si je i zapisuj, ať je máš stále na očích. To, co máš, jaké lidi kolem sebe máš a co vše můžeš dělat, není samozřejmost. Zvol si štěstí jako první volbu.
  • Věř v proces - Někdy se dějí nepříjemné věci, které nelze ovlivnit. To je život a věz, že takovým situacím se nevyhneš. To, co ovlivnit můžeš, je způsob myšlení a úhel pohledu. Když se to stane, uvědom si, že vše se děje z nějakého důvodu. Je to ohromně těžký a dlouhodobý proces! Ale když si ho osvojíš, jedná se o velice osvobozující pocit.
  • Nepotlačuj emoce - Tento bod navazuje na ten předchozí. Jsme lidi a každý si občas prochází špatným obdobím. Nesnaž se je pouze přejít a vyhýbat se nepříjemným emocím. Prožij je, vztekej se, breč, ale zároveň se je snaž pochopit a porozumět jim. Pokládej si otázky jako: Jak se cítím? Proč se to stalo? Mohu to změnit? Uvidíš, že získáš nadhled. A s chladnou hlavou se řeší problémy mnohem snáz!

U každé ženy bude práce na sobě vypadat jinak, ale troufáme si říci, že tyto tipy jsou základní kameny, na kterých začít stavět. Je důležité si uvědomit, že externí faktory dlouhodobě nefungují. Je třeba začít uvnitř sebe a budovat si své vlastní jádro ženské energie.

Tak co, připravena na jízdu na vlně ženské energie?

Pronajměte si kurt

již od

700
Kč/hod.

více