Resort Devět Skal

Pojeďte s námi na víkendový beachvolejbaloý kemp s wellness, krytým bazénem a polopenzí do hotelového resortu na Vysočinu.

Připravili jsme pro vás víkendový beachvolejbalový kemp v hotelovém resortu Orea Devět Skal*** na Vysočině s výhledem na Milovský rybník. K dispozici budete mít 5 beachovlejbalových kurtů,  krytý bazén, saunu, restauraci, bar, parkoviště. Luxusní pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, malou ledničkou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou. V ceně kempu je zahrnuta polopenze, snídaně a večeře formou bohatého bufetu. 
Vzdálenost od Prahy cca 2 hodiny autem. Na hotel se podívejte zde. Pokoje Deluxe si můžete prohlédnout zde.  Na kurty přímo u Milovského rybníka se podívejte zde.

Tréninky probíhají 2x denně pod vedením trenérů Pavla Krče a Honzi Klapala ve skupině po max 6 osob. Kemp je určen pro začátečníky i pokročilé.

Termín od 20.8 do 22.8. (doprava vlastní)

Jak kemp probíhá:
Trénuje se ve  skupinách po max. 6 lidech, každá skupina má 2x 1,5 tréninkové hodiny.
Pátek: Sraz přímo na kurtech od 18 hodin
Sobota 2 tréninky
Neděle 2 tréninky
 

Cena za kemp: 
Ubytování v jednolůžkovém pokoji   - 5900,-/osoba
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji  - 4900,-/osoba při obsazenosti 2 osob na pokoji
Cena za kemp zahnuje: ubytování v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji, polopenze, vstup do hotelového bazénu, tréninky. V ceně není zahrnuta doprava. 

Přihlašování a termíny plateb: 
Přihlašujte se v rezervačním systému, klikněte na kempy mimo areál, vyberte datum. Platby prosím posílejte dle automaticky generovaných platebních instrukcí nejpozději 31.5. 2021.
Minimální počet účastníků je 24. V případě zrušení kurzu kvůli nenaplněnosti vrátíme celou částku na Váš účet.

Přihlášením na kemp souhlasíte s  členstvím v Beachklubu Pankrác.

Storno podmínky: 
V případě Vašeho zrušení kempu v době méně než 14 dní před konáním kempu, je storno poplatek 50%, v případě zrušení v době kratší než 7 dní před konáním kempu, je storno poplatek 100%. 

Resort Devět Skal
Přihlásit

Pronajměte si kurt

již od

200
Kč/hod.

více