Turecko Alanya duben 2023

Pojeďte s námi hrát beachvolejbal k moři na nejkrásnější pláž v Turecku!

Čeká vás čisté moře a tréninky přímo na pláži s našimi nejlepšími trenéry Pavlem Krčem, Markem Vlčkem a Jindrou Zavadilem. Těšit se můžete i na ubytování ve 4 hvězdičkovém hotelu all inclusive. Kemp je určen pro všechny úrovně hráčů i úplné začátečníky. Vítány jsou také rodiny s dětmi. Pro děti vytvoříme tréninkovou skupinu.  Fotky z místa najdete zde. Všichni účastníci od nás dostanou dárek. 

 

Tréninky: 
Hráči budou rozděleni 7.4. dopoledne podle úrovně do skupin po maximálně osmi hráčích. Tréninky probíhají 2x denně 1,5 hodiny na kurtech přímo na pláži. V tréninkovém cyklu bude den volna pro osobní aktivity a výlety - organizace volna je po domluvě s trenérem. Hraje se novými balony VLS MIKASA. Každý trénující od nás obdrží dres. V průběhu tréninků je zajištěno ovoce a občerstvení přímo na kurtech. Poslední trénink bude probíhat 13.4. odpoledne.

Ubytování
4 hvězdičkový Riviera hotel & spa

  • Nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u pláže na jednom z nejlepších míst v destinaci Alanya. Pokoje Riviera Hotelu jsou vybavené bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a minibarem. Každý pokoj má klimatizaci.
  • Zacvičit si můžete v hotelovém fitness centru a poté zajít na uvolňující masáž nebo relaxovat v sauně. Součástí hotelu jsou dva venkovní bazény a jeden vnitřní. Na písečné pláži jsou k dispozici opalovací lehátka. 
  • Podle booking.com dali hosté, kteří se zde ubytovali v páru a velmi se jim líbila lokalita hodnocení 9,5.

Strava:
All inclusive

V bohatém otevřeném bufetu hotelu Riviera můžete ochutnat pokrmy středomořské a mezinárodní kuchyně. Bohatě si vyberou i vegetariáni a vegani. V elegantním lobby baru se podává široký výběr místních i dovážených nápojů.

Termín
8 nocí (9 dní) :
6.4. - 14.4. 2023 

6.4. check-in, 14.4.. chcek-out 

Cena za ubytování, stravování all inclusive, tréninky:
8 nocí 14 900 Kč

Celková cena zahrnuje:
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (2 osoby na pokoji)
Stravování all inclusive viz. výše
Tréninky 2x denně 1,5 hod., pronájem kurtů
Ovoce a občerstvení na kurtech


Příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 000 Kč na 8 nocí

Celková cena nazahrnuje: 
Letenku
Transfer na hotel
Pojištění

Doprava
Letenky si zajišťují účastníci sami. Doporučujeme si zajistit letenku co nejdříve. K zajištění transferu na hotel doporučujeme využít stránku https://gettransfer.com/cs.

Informace pro rodiny s dětmi:
Dětem, které navštěvují naše kroužky poskytujeme 1000,- Kč slevu. Kalkulaci rodinných pokojů si prosím vyžádejte na  info@beachklub.cz.
Tréninkovou skupinu pro děti vytvoříme dle zájmu.

Kemp je splatný k 17. 3. 2023. Platby prosím posílejte dle automaticky generovaných platebních instrukcí. V případě zrušení zájezdu po 17. 3. 2023 je storno poplatek je 100%.

Potřebujete další informace? Volejte +420 731 529 953, případně pište na info@beachklub.cz.

Turecko Alanya duben 2023
Přihlásit

Pronajměte si kurt

již od

700
Kč/hod.

více