Turecko Alanya říjen

Pojeďte s námi hrát beachvolejbal k moři na nejkrásnější pláž v Turecku!

Čeká vás  čísté moře, tréninky přímo na pláži pod vedením těch nejlepších trenérů Pavla Krče, Mirosvala Nekoly a Vládi Edera.  K tomu ubytování ve 4 hvězdičkovém hotelu all inclusive. Kemp je určen pro všechny úrovně hráčů i úplné začátečníky. Fotky z místa najdete zde nebo si pusťte video.Všichni účastníci od nás dostanou dres. 

Tréninky: Tréninky probíhají 2x denně 1,5 hodiny na kurtech přímo na pláži. Tréninky vedou naši zkušení trenéři Pavel Krč, Michal Palinek a  Mirek Nekola. Hráči jsou rozděleni podle úrovně do skupin po max 8 hráčích. Kemp je vhodný jak pro úplné začátečníky tak pokročilé. V průběhu tréninků je zajištěno ovoce a občerstvení. Trénujeme s novými balony MIKASA VLS. Pozor kapacita omezena na max 48 účastníků, tak abychom zajistili optimální počet osob na tréninku.

Ubytování: 4 hvězdičkový Riviera hotel & spa
Nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u pláže na jednom z nejlepších míst v destinaci Alanya. Pokoje Riviera Hotelu jsou vybavené bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a minibarem. Každý pokoj má klimatizaci.
Zacvičit si můžete v hotelovém fitness centru a poté zajít na uvolňující masáž nebo relaxovat v sauně. Součástí hotelu jsou dva venkovní bazény a jeden vnitřní. 
Na písečné pláži jsou k dispozici opalovací lehátka.

Strava: All inclusive. V bohatém otevřeném bufetu hotelu Riviera můžete ochutnat pokrmy středomořské a mezinárodní kuchyně. 

Termíny: 
Na 10 dní:
22.10. – 31.10. 2021

Na 14 dní
18.10. – 31.10. 2021

Cena za ubytování, stravování, letenky a transfer bez tréninků: 
10 dní 18 900 Kč
14 dní 23 400 Kč

Cena za trénování: 
10 dní 5 000 Kč
14 dní 7 000 Kč

Celková cena zahrnuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (2 osoby na pokoji), stravování all inclusive viz. výše, tréninky 2x denně, včetně  pronájmu kurtů, letenky a trensfer z letiště a zpět, delegáta v místě pobytu, ovoce a občerstvení na kurtech.
Cena nezahrnuje pojištění.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 500 Kč na 10 dní
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 6 000 Kč na 14 dní

Pro rodiny s dětmi nabízíme family room za skvělé ceny! Poptávku s počtem dospělých a dětí posílejte na  info@beachklub.cz.

Doprava: Letecky  Praha - Istanbul - Antalya nebo Alanya

Uzávěrka přihlášek nejpozději do 30.9.2021. Platby nejpozději do 30.9.2021.

Přihlášujte se v rezervační systému, klikněte na kempy mimo areál a na datum ve kterém chcete jet. Vyberte si termín, single nebo double pokoj a uveďte Vaše jméno ( datum narození pište prosím do poznámky). Obratem vám zašleme potvrzení s variabilním symbolem a číslem účtu pro platbu. Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Potřebujete další informace? Volejte +420 731 529 953, případně pište na provoznisz@beachklub.cz.

Turecko Alanya říjen
Přihlásit

Pronajměte si kurt

již od

200
Kč/hod.

více