Novinky z Beach klubu

Přečíslování kurtů

Přečíslovali jsem kurty! Se začátkem letní sezóny jsme logicky přečíslovali kurty v areálu. Velké šesti kurtové hřiště tvoří kurty 1-6. Malé tří kurtové hřiště tvoří kurty 7-9. Zadní kurt má nově číslo 10.

více informací Vypsali jsme prázdninové kempy pro děti na Pankráci!

Kempy probíhají v červenci a v srpnu v areálu beachklubu Pankrác. Děti zažijí nejen sportovní týden, ale i zábavné soutěže a koupání v našem bazénu. Kempy jsou tedy vhodné jak pro úplné začátečníky tak pokročilé. 15.7 - 19.7 se navíc koná…

více informací Bourání hal a zrušení tréninků!

Od pondělí 29.4 do pátku 3.5 se ruší všechny kroužky a skupinové tréninky z důvodu bourání obou hal. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na otevřených kurtech od soboty 4.5.

více informací 18.4. od 21 hod. utkání Chelsea - Slavia u nás na Pankráci!

Zveme vás na sportovní přenos fotbalového zápasu Chelsea - Slavia. Sledujte utkání u nás v bistru Beachklubu Pankrác na velkém plátně 207x 125 cm. Točíme chlazené pivo Pilsner Urquell a nabízíme pivní delikatesy.

více informací Bourání nafukovacich hal

Bourání nafukovacích hal je naplánováno na 29.4. velká hala a 1.5. malá hala.

více informací Vypsali jsme Akademie s Pavlem Krčem pro dospělé!

Sobota 16.3. - Technika a taktika obrany Dospělí: Od 9 hod do 13 hod., Přihlašujte se v rezervačním systému pod záložkou skupinové tréninky nebo na webu Akademie s Pavlem Krčem.

více informací Vypsali jsme kempy u moře na jaro 2019!

Vyberte si z nabídky Turecko Analya s Pavlem Krčem a Mirekem Nekolou Itálie Silvi Marina také s Pavlem a Mirkem a Rajčákem nebo nově Španělsko Calella s Pavlem Rotreklem (Laso)

více informací Plaťte v bistru čipem a máte slevu 10% na jídlo a nápoje!

Kupte si čip za 200 Kč a my vám ho nabijeme na 200 Kč! Navíc máte s nabitým čípem 10% slevu na veškerý sortiment bistra. Nemusíte nosit po kapsách peníze, když jdete na kurt. Čipem nelze platit pronájmy, tréninky, kempy...

více informací

Pronajměte si kurt

již od

400
Kč/hod.

více