Novinky z Beach klubu

Vypsali jsme kroužky pro děti a mládež!

Kroužky pro děti a mládež od 4 do 20 let už běží, ale stále je monžnost děti nebo sebe přihlásit. Rozpisy tréninků najdete v rezervačním systému.

více informací Navýšili jsme kapacitu kempu v Turecku!

Na kemp do Turecka se přihlásilo už přes 60 účastníků!? A další zájemci se stále hlásí. Děkujeme za obrovský zájem! Podařilo se nám navýšit kapacitu účasníků na 76.

více informací Vypsali jsme kempy na Máchově jezeře!

Chcete si zatrénovat mimo Prahu a nikam moc necestovat? Pojeďte s námi na kemp k Máchovu jezeru! Tréninky probíhají 2x denně přímo u pláže. Organizujeme víkendové tréninky a prodloužené víkendy. Kemp je určen pro začátečníky i pokročilé.

více informací Kurty jsou připraveny a osvětleny! Přijďte hrát!

Od pátku 3.5 můžete již hrát na otevřených kurtech. Nově jsme také nainstalovali osvětlení. Od 20 hod. do 22 hod. jsou kurty osvětlené!

více informací Přečíslování kurtů

Přečíslovali jsem kurty! Se začátkem letní sezóny jsme logicky přečíslovali kurty v areálu. Velké šesti kurtové hřiště tvoří kurty 1-6. Malé tří kurtové hřiště tvoří kurty 7-9. Zadní kurt má nově číslo 10.

více informací Bourání hal a zrušení tréninků!

Od pondělí 29.4 do pátku 3.5 se ruší všechny kroužky a skupinové tréninky z důvodu bourání obou hal. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na otevřených kurtech od soboty 4.5.

více informací 18.4. od 21 hod. utkání Chelsea - Slavia u nás na Pankráci!

Zveme vás na sportovní přenos fotbalového zápasu Chelsea - Slavia. Sledujte utkání u nás v bistru Beachklubu Pankrác na velkém plátně 207x 125 cm. Točíme chlazené pivo Pilsner Urquell a nabízíme pivní delikatesy.

více informací Bourání nafukovacich hal

Bourání nafukovacích hal je naplánováno na 29.4. velká hala a 1.5. malá hala.

více informací

Pronajměte si kurt

již od

200
Kč/hod.

více