Puma

Cvič se značkou Puma a objev novou úroveň sebevědomí

Puma patří ve sportovním světě mezi populární značky a stále se posouvá vpřed. Pořádá nejrůznější kampaně, které jsou zaměřené například na psychické zdraví či překonávání sportovních výzev. Pojď psát příběh s Pumou i ty!

Každý jsme individuální a to je naše superschopnost. Značka Puma věří v to, že každý člověk je tvůrcem svého života a tvoří si vlastní příběh. Motto značky zní:

Forever Faster.

V překladu Navždy rychlý/-á. Ukrývá to však mnohem hlubší význam. Je to mantra a životní styl. Více než 70 let Puma přináší produkty pro všechny sportovce bez ohledu na pohlaví, věk, rasu či výkonnost. Protože každý má na to být rychlý. Oblékni Pumu a posouvej se dál - fyzicky i mentálně!

Oblečení na cvičení

Na chuť si přijde úplně každý. Dámské a pánské sportovní oblečení Puma splňuje všechny tréninkové aspekty - funkčnost, pohodlí, svoboda pohybu. Do její nabídky patří funkční trika, sportovní legíny, šortky či mikiny. Díky široké škále střihů se oblečení hodí na jakýkoli druh pohybové aktivity. Zahraješ si volejbal, nebo si zacvičíš ve fitku? Je to na tobě.

TIP: Měj přehled o všech Puma novinkách a měj je doma jako první!

Boty na cvičení

Kvalitní boty na cvičení jsou základ. Jak výkonu, tak tvého zdraví. Boty jsou odolné, pohodlné, odvádějí vlhkost, tlumí nárazy a zajišťují optimální trakci na všech površích. Investice se rozhodně vyplatí. V nabídce najdeš běžecké boty či sportovní boty do fitka. Samozřejmostí jsou unikátní barevná provedení a designy, které si zamiluješ.

Vybavení na cvičení

Puma nabízí nejen oblečení a boty, ale také sportovní doplňky, které přidají ještě trochu více komfortu. Uschovat všechny potřebné věci můžeš do designové sportovní tašky, pitný režim dodržovat díky lahvi na pití a vlasy zkrotit sportovní čelenkou.

Sportovní značka s přesahem

Puma spolupracuje s mnoha lidmi po celém světě. Od celebrit až po lokální sportovce. V rámci těchto spoluprací vytváří komunitu, která má velmi podobné hodnoty. Prostřednictvím kampaní je předává dál a snaží se poskytnou nový úhel pohledu, motivovat a podpořit. Na jaké kampaně můžeš narazit?

  • ONLY SEE GREAT - Prostřednictvím sportovců a ambasadorů chce Puma šířit vizi naděje, optimismu a sebevědomí před velkými sportovními událostmi – po náročném období, které si svět prožil a vlastně stále prožívá kvůli globálním událostem.
  • SHE MOVES US - Jedná se o komunikační platformu, kde Puma oslavuje ženy, které makají společně. Vyzývá je ke spojení prostřednictvím sportu, kultury a hodnot.
  • RUN PUMA - Jak se nejlépe pushnout? Stanov si (reálné) cíle! Pro každého to znamená něco jiného, ale při jejich dosahování platí: Buď statečný/-á. Buď sebevědomý/-á. Buď odhodlaný/-á. A užívej si to!

Připraven/-a na nová sportovní dobrodružství? Puma a Top4Fitness ti kryjí záda!

S NÁMI MÁTE SLEVU! 
35% na značku Puma Týmová kolekce
a 10% na lifestylová kolekce (platí i na již zlevněné zboží) 
Stačí se zaregistrovat na stránkách www.top4sport.cz a při objednávce vložit kód  BEACHKLUBK2022. 

Pronajměte si kurt

již od

700
Kč/hod.

více