O Beach klubu

Vítejte u nás v Beachklubu Pankrác!

Jsme klub s velmi bohatou historií a vášní pro beachvolejbal. Nacházíme se v centru Prahy na Pankráci, kde spojujeme nejen hráče, ale i celou komunitu nadšenců této sportovní hry! 

 

 NAŠE MISE

 

Co děláme?

Díky našim trenérům, sportovnímu areálu, zázemí a komunitě se společným zájmem učíme plážový volejbal děti, nadšence i profíky.

 

Jak to děláme?

Profesionálně a s cílem posouvání vlastních hranic ať už jsou jakékoli.

 

Proč to děláme?

Abychom v každém, kdo má zájem, společně vzbudili a budovali radost ze sportu.

 

NAŠE HODNOTY

 

Kvalita

Vychováváme hráče na úrovni a poskytujeme služby a budujeme areály, které nám to umožňují. Kvalitní úroveň služeb poskytujeme jak profesionálům, tak těm, ktečí si chtějí užít aktivního pohybu s námi.

 

Radost

Veškeré aktivity děláme s radostí. Pro daný okamžik, pro sport jako takový. Pro tým, hráče a trenéry. Bez radosti by sport nebyl tím, čím pro nás je a důležité je ji sdílet i dál. Ve výsledku nejde o výhry a profesionální hráče, ale radost ze soutěžení.

 

Klub

A nakonec je pro nás důležitou hodnotou samotný tým, kolektiv a rodinná a přátelská atmosféra. A to je i naší silnou stránkou, jelikož všechny hráče, malé i velké, můžeme podporovat, motivovat a posunovat na úroveň, kterou chtějí.

 

 NAŠE VIZE

 

I nadále poskytovat ty nejkvalitnější služby všem našim zákazníkům, vychovávat a vést mládež k lásce ke sportu, rozvíjet celou beachvolejbalovou komunitu a v budoucnu se stát nejlepším beachvolejbalovým klubem v Evropě.

 

Staňte se součástí naší beachvolejbalové rodiny bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený hráč. U nás si najde své místo každý, hlavní je to dělat pro RADOST!

Pronajměte si kurt

již od

250
Kč/hod.

více