Novinky z Beach klubu

Stavění hal

V týdnu od 16.9 do 22.9 stavíme obě nafukovací haly. Prosím podívejte se do rezervačního systému vždy den předem zda jsou kurty v provozu. Děkujeme a těšíme se na vás v zimní sezoně.

více informací Vypsali jsme kroužky pro děti a mládež!

Kroužky pro děti a mládež, které začínají od září už jsou vypsány!!? Přihlaste děti co nejdříve, některé termíny se začnou rychle plnit. Rozpisy tréninků najdete v rezervačním systému Pravidelné kroužky pro děti a mládež od 4 do 20 let začínají 23.9…

více informací Navýšili jsme kapacitu kempu v Turecku!

Na kemp do Turecka se přihlásilo už přes 60 účastníků!? A další zájemci se stále hlásí. Děkujeme za obrovský zájem! Podařilo se nám navýšit kapacitu účasníků na 76.

více informací Vypsali jsme kempy na Máchově jezeře!

Chcete si zatrénovat mimo Prahu a nikam moc necestovat? Pojeďte s námi na kemp k Máchovu jezeru! Tréninky probíhají 2x denně přímo u pláže. Organizujeme víkendové tréninky a prodloužené víkendy. Kemp je určen pro začátečníky i pokročilé.

více informací Kurty jsou připraveny a osvětleny! Přijďte hrát!

Od pátku 3.5 můžete již hrát na otevřených kurtech. Nově jsme také nainstalovali osvětlení. Od 20 hod. do 22 hod. jsou kurty osvětlené!

více informací Přečíslování kurtů

Přečíslovali jsem kurty! Se začátkem letní sezóny jsme logicky přečíslovali kurty v areálu. Velké šesti kurtové hřiště tvoří kurty 1-6. Malé tří kurtové hřiště tvoří kurty 7-9. Zadní kurt má nově číslo 10.

více informací Vypsali jsme prázdninové kempy pro děti na Pankráci!

Kempy probíhají v červenci a v srpnu v areálu beachklubu Pankrác. Děti zažijí nejen sportovní týden, ale i zábavné soutěže a koupání v našem bazénu. Kempy jsou tedy vhodné jak pro úplné začátečníky tak pokročilé. 15.7 - 19.7 se navíc koná…

více informací Bourání hal a zrušení tréninků!

Od pondělí 29.4 do pátku 3.5 se ruší všechny kroužky a skupinové tréninky z důvodu bourání obou hal. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na otevřených kurtech od soboty 4.5.

více informací

Pronajměte si kurt

již od

200
Kč/hod.

více