Novinky z Beach klubu

Skvělý vánoční dárek pro vaše blízké

Darujte zážitek u nás! Trénink s trenérem, pronájem kurtů, předplatné na zahraniční nebo příměstský kemp, nabitou peněženku.... Pokud máte zájem o darovací certifikát volejte na 731 529 953 a naše provozní Andrea s vámi vše vyplní a zařídí.

více informací Plaťte v bistru čipem a máte slevu 10% na jídlo a nápoje!

Kupte si čip za 200 Kč a my vám ho nabijeme na 200 Kč! Navíc máte s nabitým čípem 10% slevu na veškerý sortiment bistra. Nemusíte nosit po kapsách peníze, když jdete na kurt. Čipem nelze platit pronájmy, tréninky, kempy...

více informací Tento týden v našem bistru - perníkový koláč s jablky!

Každý týden pro naše bistro v areálu Beachklubu peče a vaří šéfkuchař Jirka Eichler sezónní polévku a dezert z čerstvého ovoce. Tento týden Perníkový koláč s jablky:-)

více informací Máme nové dresy!

Oficiální dresy Beachklubu Pankrác. Děti a mládež, kteří budou hrát za náš klub Junior ligu dostanou od nás dres zdarma. Děti musí být členy našeho Beachklubu nebo se stát členem SK Beachklub Praha. Dresy budou k zakoupení také na baru za 450 Kč.

více informací Vypsali jsme Akademie s Pavlem Krčem a kempy pro děti!

Vypsali jsme Akademie s Pavlem Krčem pro děti i dospělé. Pro děti navíc organizujeme kempy na podzimní prázdniny a víkendové kempy.

více informací

Pronajměte si kurt

již od

400
Kč/hod.

více