Novinky z Beach klubu

Areál zůstává uzavřen

Bohužel současná situace nám opět nedovoluje v pondělí 15.2. otevřít areál. O případných změnách vás budeme informovat zde a na našich sociálních sítích. Stále platí, že se snažíme zajistit možnost testování antigenními testy přímo v areálu. Budeme…

více informací Haly jsou postavené!

Od čtvrtka 17.9 zahajujeme zimní sezónu! Už můžete rezervovat kurty do malé i velké haly. Od 21.9. pak začínají všechny kroužky a tréninky. Těšíme se na vás!

více informací Zahájili jsme prodej oficiálních dresů Beachklub Pankrác!

Naše nové dresy, které jsme představili na MČR klubů si nyní můžete pořídit také! - Dámská podprsenka 490 Kč - Pánské tílko 390 Kč Velikosti na vyzkoušení a prodej na baru v areálu.

více informací Turnaje s Mírou Nekolou

Přátelské turnaje s Mírou Nekolou jsou opět tady! Termíny pravidelně vypisujeme tak sledujte naše webové stránky. Turnaje jsou určeny pro mírně pokročilé a pokročilé.

více informací Vypsali jsme tréninkové kroužky pro děti a mládež!

Vypsali jsme kroužky pro děti a mládež od 4 let do 20 let na sezonu 2020/2021. Tréninky začínají v týdnu od 21.9.2020 a končí 21.6.2021. Přihlašujte děti podle věku, trenéři si poté děti rozdělí do výkonnostních skupin.

více informací UNIQA MČR Klubů 2020

Přijďte fandit na Mistrovství ČŘ klubů, které se koná u nás na Pankráci! Přijďte vytvořit tu správnou diváckou kulisu a podpořit naše hráče! Termín konání: 22.-23.8. 2020

více informací Kempy Kutná Hora

Chcete si zatrénovat v létě mimo Prahu a nikam moc necestovat? Pojeďte s námi na beachvolejbalový kemp do Kutné Hory, Čeká vás krásný a čistý areál v přírodě se 3 beachovými kurty. Přímo u kurtů jsou bazény a aquapark.

více informací Otevřeli jsme grilování na zahrádce

Přijďte ochutnat burgery z výběrového masa a pravé domácí hranolky. Nabízíme i saláty, grilované kalamáry a další dobroty.

více informací

Pronajměte si kurt

již od

400
Kč/hod.

více