Novinky z Beach klubu

Areál otevřeno od čtvrtka 3.12.

Ve čtvrtek otevíráme areál v úplném režimu. Začínají všechny tréninky pro dospělé, kroužky pro děti a mládež a pronájmy kurtů. Podle nařízení vlády musí mít všichni při sportu ochranu dýchacích cest. Doporučujeme použít sportovní nákrčník. Pokusíme…

více informací Rozpis venkovních tréninků pro děti a mládež.

Rozpois tréninků pro děti na týden od 12.10. Děti, které trénují v Sokolovně přijedou rovnou na místo,  Adresa Za Obecním Úřadem 354/7, Praha 4, Krč. Ostatní děti se dostaví ke svým trenérům do areálu Beachklub Pankrác. Děti ať jsou oblečené…

více informací Haly jsou postavené!

Od čtvrtka 17.9 zahajujeme zimní sezónu! Už můžete rezervovat kurty do malé i velké haly. Od 21.9. pak začínají všechny kroužky a tréninky. Těšíme se na vás!

více informací Zahájili jsme prodej oficiálních dresů Beachklub Pankrác!

Naše nové dresy, které jsme představili na MČR klubů si nyní můžete pořídit také! - Dámská podprsenka 490 Kč - Pánské tílko 390 Kč Velikosti na vyzkoušení a prodej na baru v areálu.

více informací Turnaje s Mírou Nekolou

Přátelské turnaje s Mírou Nekolou jsou opět tady! Termíny pravidelně vypisujeme tak sledujte naše webové stránky. Turnaje jsou určeny pro mírně pokročilé a pokročilé.

více informací Vypsali jsme tréninkové kroužky pro děti a mládež!

Vypsali jsme kroužky pro děti a mládež od 4 let do 20 let na sezonu 2020/2021. Tréninky začínají v týdnu od 21.9.2020 a končí 21.6.2021. Přihlašujte děti podle věku, trenéři si poté děti rozdělí do výkonnostních skupin.

více informací UNIQA MČR Klubů 2020

Přijďte fandit na Mistrovství ČŘ klubů, které se koná u nás na Pankráci! Přijďte vytvořit tu správnou diváckou kulisu a podpořit naše hráče! Termín konání: 22.-23.8. 2020

více informací Kempy Kutná Hora

Chcete si zatrénovat v létě mimo Prahu a nikam moc necestovat? Pojeďte s námi na beachvolejbalový kemp do Kutné Hory, Čeká vás krásný a čistý areál v přírodě se 3 beachovými kurty. Přímo u kurtů jsou bazény a aquapark.

více informací

Pronajměte si kurt

již od

400
Kč/hod.

více