Novinky z Beach klubu

AREÁL UZAVŘEN

Z důvodu vyhlášení stavu nouze je areál Beachklub Pankrác od 12.3 od 18 hodin do 30.4. UZAVŘEN. Děkujeme za pochopení.

více informací Zrušení Pankrácké Juniorligy

Vzhledem ke stávající složité situaci s koronavirem Covid 19 bychom Vás chtěli informovat, že až do odvolání rušíme veškeré turnaje pořádané klubem Beachklub Pankrác.

více informací Vypsali jsme prázdninové kempy pro děti na Pankráci!

Kempy probíhají v červenci a v srpnu v areálu beachklubu Pankrác. Děti zažijí nejen sportovní týden, ale i zábavné soutěže a koupání v našem bazénu. Kempy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky tak pokročilé od 4 let do 18 let.

více informací Turnaje s Mírou Nekolou

Přátelské turnaje s Mírou Nekolou jsou opět tady! Termíny pravidelně vypisujeme tak sledujte naše webové stránky. Turnaje jsou určeny pro začátečníky i pokročilé.

více informací Vypsali jsme Akademie s Pavlem Krčem a Michalem Palinkem!

Zlepšujte své beachvolejbalové dovednosti pod vedením Pavla Krče a Michala Palinka, halových mistrů ČR. Přihlaste se na Akademii.

více informací Pankrácká Juniorliga

V neděli 26.1. začíná Pankrácká Juniorliga pro ročníky U10 až U18. Zájem o účast nahlaste svým trenérům, starší děti se mohou přihlašovat sami.

více informací Pražská Juniorliga

V sobotu 12.10. začíná Pražská beachvolejbalová liga pro děti a mládež na sezónu 2019/2020. Zájem o účast v Juniorlize nahlaste svým trenérům.

více informací Vypsali jsme kroužky pro děti a mládež!

Kroužky pro děti a mládež od 4 do 20 let už běží, ale stále je monžnost děti nebo sebe přihlásit. Rozpisy tréninků najdete v rezervačním systému.

více informací

Pronajměte si kurt

již od

400
Kč/hod.

více