Novinky z Beach klubu

Kempy Kutná Hora

Chcete si zatrénovat v létě mimo Prahu a nikam moc necestovat? Pojeďte s námi na beachvolejbalový kemp do Kutné Hory, Čeká vás krásný a čistý areál v přírodě se 3 beachovými kurty. Přímo u kurtů jsou bazény a aquapark.

více informací Otevřeli jsme grilování na zahrádce

Přijďte ochutnat burgery z výběrového masa a pravé domácí hranolky. Nabízíme i saláty, grilované kalamáry a další dobroty.

více informací Pankrácká Juniorliga

V neděli 14.6 proběhne další kolo Pankrácké Juniorligy pro ročníky U8 až U18. Podívejte se na stránky Juniorligy, změnili jsme začátky turnaje u jednotlivých kategorií.

více informací Vypsali jsme prázdninové kempy pro děti na Pankráci!

Kempy probíhají v červenci a v srpnu v areálu beachklubu Pankrác. Děti zažijí nejen sportovní týden, ale i zábavné soutěže a koupání v našem bazénu. Kempy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky tak pokročilé od 4 let do 18 let.

více informací Turnaje s Mírou Nekolou

Přátelské turnaje s Mírou Nekolou jsou opět tady! Termíny pravidelně vypisujeme tak sledujte naše webové stránky. Turnaje jsou určeny pro začátečníky i pokročilé.

více informací Vypsali jsme Akademie s Pavlem Krčem a Michalem Palinkem!

Zlepšujte své beachvolejbalové dovednosti pod vedením Pavla Krče a Michala Palinka, halových mistrů ČR. Přihlaste se na Akademii.

více informací Pražská Juniorliga

V sobotu 12.10. začíná Pražská beachvolejbalová liga pro děti a mládež na sezónu 2019/2020. Zájem o účast v Juniorlize nahlaste svým trenérům.

více informací Vypsali jsme kroužky pro děti a mládež!

Kroužky pro děti a mládež od 4 do 20 let už běží, ale stále je monžnost děti nebo sebe přihlásit. Rozpisy tréninků najdete v rezervačním systému.

více informací

Pronajměte si kurt

již od

200
Kč/hod.

více